GÜNCELLEME: Bölümümüz 2017 - 2018 akademik yılı güz dönemi ders programı

 

SAATLER

1.SINIF

2.SINIF

3.SINIF

PAZARTESİ

08:30-09:20

ZAI 101

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I. 

(Okt. Esra Şenel)

 

 

09:30-10:20

 

 

10:30-11:20

Biyomühendisliğe Giriş (D106)

(Doç.Dr.Semra Hasançebi

Yrd.Doç.Dr.Gökhan Kaçar)

 

İş Sağlığı ve Güvenliği I

Doç.Dr.Tamer Özben

(Mimar Sinan Seminer Salonu)

11:30-12:20

 

13:30-14:20

Genel Fizik-I (D103)

(Yrd.Doç.Dr.Sedat Şengül)

 

Termodinamik (D106)

(Yrd.Doç.Dr.Çiğdem Susantez)

14:30-15:20

Mikrobiyoloji

(Doç.Dr. Burhan Şen)

(Biyoloji Bölümü 1.Nolu Snf)

15:30-16:20

 

16:30-17:20

 

 

SALI

08:30-09:20

 

 

 

09:30-10:20

 

Biyomekanik(D206)

(Prof.Dr.Seyfettin Dalgıç)

Hücre ve Doku Kültürü (D205)

Doç.Dr.Semra Hasançebi

Öğr.Gör.Dr.Mehmet Yabaş)

10:30-11:20

Matematik I (D106)

(Yrd.Doç.Dr.Seçil Çeken)

11:30-12:20

13:30-14:20

Genel Fizik-I (D106)

(Yrd.Doç.Dr.Sedat Şengül)

Mol. Biyoloji ve Gen. (D206)

(Doç.Dr.Semra Hasançebi

Öğr.Gör.Dr.Mehmet Yabaş)

 

14:30-15:20

 

15:30-16:20

Matematik I (D106)

(Yrd.Doç.Dr.Seçil Çeken)

 

16:30-17:20

 

 

ÇARŞAMBA

08:30-09:20

 

 

 

09:30-10:20

 

 

Biyomühendislik Tasarımı

(D205)

(Yrd.Doç.Dr.Gökhan Kaçar)

10:30-11:20

Genel Kimya I

(Yrd.Doç.Dr.H.Mevlud Özcan)

(Kimya Bölümü 3 no’lu derslik)

 

11:30-12:20

 

13:30-14:20

Genel Kimya I

(Yrd.Doç.Dr.H.Mevlud Özcan)

(Kimya Bölümü 3 no’lu derslik)

 

 

14:30-15:20

İng. Okuma ve Yazma (L301)

(Okt.Gülnur Kaçar)

 

15:30-16:20

Genel Kimya I

(Kimya Bölümü 3 no’lu derslik)

 

16:30-17:20

PERŞEMBE

08:30-09:20

 

 

Gen Müh.Tekn.I (D102)

(Doç.Dr.Semra Hasançebi)

09:30-10:20

 

10:30-11:20

Genel Fizik I (Uyg.)

(Fizik Bölümü)

 

11:30-12:20

 

13:30-14:20

Biyoloji (D102)

(Doç.Dr.Semra Hasançebi)

Biyokimya I

(Kimya Bolumu 3 no’lu derslik)

(Prof.Dr.Hülya Yağar) 

Mesleki İngilizce II (D206)

(Okt.Gülnur Kaçar)

14:30-15:20

15:30-16:20

Yabancı Dil I (D102)

(Okt.Gülnur Kaçar)

 

16:30-17:20

 

CUMA

08:30-09:20

 

 

 

09:30-10:20

 

İnsan Gen. ve Genomu (D102)

(Öğr.Gör.Dr.Mehmet Yabaş)

 

10:30-11:20

 

 

11:30-12:20

 

 

14:30-15:20

Türk Dili I

Okt.Kübra Dilara Yıldırım

 

 

15:30-16:20

 

 

16:30-17:20

Matematik I

(Matematik Bölümü)

 

 

17:30-18:20

 

 

 

 

Bu içerik 10.10.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 5158 kez okundu.